Strona główna » Pomysł na prezent

Pomysł na prezent

 

 

 Bielizna na prezent

 

Bielizna - prezent, który robi wrażenie.
Żeby prezent był udany ważny jest sam prezent i wrażenie, jakie robi w momencie, w którym ktoś go otrzymuje. Sexowna bielizna to wymarzony prezent na Walentynki czy Mikołajki. Ładnie zapakowana paczuszka, zmysłowy dotyk jedwabistej tkaniny i Twoje zachwycone spojrzenie zagwarantują, że każda kobieta poczuje się piękna i kochana. I spojrzy na Ciebie z większym niż dotychczas zainteresowaniem ...

W naszym sklepie staramy się bardziej niż nasza konkurencja, żeby bielizna na Mikołajki, Walentynki czy wręczana zupełnie bez okazji robiła naprawdę duże wrażenie. Żeby tak było robimy więcej niż tylko zaoferowanie szerokiego wyboru fasonów, rozmiarów i kolorów bielizny, ale również pomagamy przygotować elegancko wyglądający prezent.

Wybierz swój prezent na Walentynki, Mikołajki i inne okazje spośród bielizny na dzień i bielizny nocnej, bielizny erotycznej i strojów kąpielowych. Zamówioną bieliznę zapakujemy w ozdobne pudełko z kokardą oraz dołączymy kartkę z dedykacją. Tak przygotowana niespodzianka z pewnością zrobi wrażenie na każdym, kto ją dostanie. Prezent wyślemy pod wskazany przez Ciebie adres.

 

Jak wybrać ozdobne opakowanie?

Będąc na stronie "Koszyk" należy zaznaczyć opcję "Przelew + Opakowanie prezentowe". Istnieje możliwość wysłania paczki pod adres inny niż osoby zamawiającej. Najlepiej zapłacić za prezent dokonując przedpłaty przelewem, aby osoba obdarowana nie musiała płacić za paczkę przy odbiorze.

 

Opakowanie ochronne

Zapewniamy bezpieczny transport ozdobnego pudełka w opakowaniu, które chroni przed zgnieceniem paczki.

 

Ukryte ceny i anonimowość

W przypadku, gdy zdecydujesz się na ozdobne opakowanie zamówionej bielizny oraz wybierzesz opcję wysyłki niespodzianki bezpośrednio do wybranej osoby (pod adres inny niż osoby zmawiającej) do paczki nie włożymy drukowanego rachunku. Aby wymienić lub zwrócić bieliznę zamiast rachunku prosimy dołączyć pismo z podaniem swoich danych osobowych i numeru zamówienia.

 

UWAGA! Opakowanie ozdobne jest usługą - nie podlega zwrotowi.


Przejdź do strony głównej

Wybrane produkty promocyjne

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu