Strona główna » O firmie

Super wyprzedaże - zobacz ile możesz zyskać - taniej niż kiedykolwiek.

O firmie

alt


 

Firma Felina jest ekspertem

w zakresie eleganckiej,

dziennej bielizny damskiej

od roku 1885

 

 

Z małej manufaktury wytwarzającej gorsety, firma Felina rozwinęła się w ciągu 130 lat do roli globalnie zaangażowanego przedsiębiorstwa, produkującego elegancką, dzienną bieliznę damską, prowadzącego aktywną działalność w ponad 50 krajach. Na terenie całej Europy firma posiada własne spółki dystrybucyjne. W centrum wzornictwa w Mannheim powstają kolekcje bielizny dla kobiet na całym świecie. W roku 2015 firma FELINA International AG została przejęta przez grupę Palero. Nowy właściciel umożliwił wdrażanie planów wspomagających mocne strony firmy i kontynuację historii sukcesu firmy FELINA: . Najlepsze materiały, wysokiej jakości proces produkcyjny i perfekcyjny kształt zapewniają legendarny już komfort noszenia, oferowany przez produkty firmy Felina. W asortymencie: gładka bielizna do codziennego użytkowania, zmysłowa bielizna z eleganckimi wykończeniami i haftami oraz funkcjonalna bielizna modelująca sylwetkę.altalt


 

W naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością. 

altBielizna marki Felina adresowana jest do wszystkich kobiet – od nastolatek po dojrzałe panie o zaokrąglonych, kobiecych kształtach.  Wyroby firmy powstają jako rezultat współpracy najnowszych technologii włókienniczych z długą i bogatą w różnorodne doświadczenia sztuką bieliźniarstwa. Dzięki najnowocześniejszym mieszankom surowców naturalnych takich jak bawełna czy jedwab oraz sprzyjającym wygodzie i idealnemu dopasowaniu włóknom syntetycznym (lycra, elastan, polyamid, polyester), nowym elementom konstrukcyjnym, modnemu wzornictwu i efektownym wykończeniom z haftów i koronek, wyroby Feliny znakomicie korygują i tuszują niedoskonałości sylwetki, podkreślając jednocześnie to, co w damskiej figurze najpiękniejsze i najbardziej ponętne. Łączą w sobie funkcjonalność, zmysłowe piękno, zapewniają wygodę w noszeniu, poczucie komfortu i luksusu.

Felina proponuje trzy główne nurty: kształtujący figurę – Body Forming, klasyczny i elegancki – Body Plus oraz zwiewny i podążający za najnowszą modą – Body Light.  Bielizna Feliny utrzymana jest w klasycznej bieli, czerni, kolorze naturalnym oraz, zgodnie z tendencjami światowej mody, w tonacjach najbardziej pożądanych w danym sezonie.  Każda kolekcja składa się z przynajmniej dwóch fasonów biustonoszy, dwóch rodzajów majtek, koszulki, gorsetu lub body. 

Ponad 133 lata know-how na rynkach międzynarodowych
pozwala nam spełnić wymagania pewnych siebie, nowoczesnych kobiet.


 

Przedstawicielstwa Feliny można znaleźć w prawie wszystkich europejskich krajach.

 

Aktywność Feliny na Bliskim Wschodzie, w państwach arabskich oraz w Chinach wytyczają przede wszystkim internacjonalizacja i globalizacja. Na całym świecie do wielkiej rodziny Feliny należy 6500 jej klientów i ponad 1000 pracowników, w tym 130 zatrudnionych w centrali w Mannheim.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email biuro@felinapolska.com 

 Serdecznie zapraszamy!
Felina Polska OnlineFelina Logo


Przejdź do strony głównej

Wybrane produkty promocyjne